راهنما بازاریابی

چگونه در سرزمین فایل از طریق سیستم بازاریابی کسب درآمد داشته باشیم؟

ثبت نام کنید، وارد حساب کاربری خود شوید و سپس به بخش بازاریابی بروید

به همین سادگی بازاریابی در سرزمین فایل رو  شروع کنید….

بازاریابی فایل به طور عام به معنی معرفی فایل های موجود در سرزمین فایل به سایر کاربران از طریق معرفی و ثبت لینک در سایر سایت و وبلاگ ها، معرفی در شبکه های اجتماعی، معرفی در انجمن ها و … می باشد. در سرزمین فایل طبق سیاست های کلی سامانه، میزان کمیسیون بازاریابی مقدار ۱۰ تا ۴۰ درصد از مبلغ فروش بسته به نوع سطح تعیین شده است. امید است با ایجاد این خدمت و در اختیار قراردادن امکانات بارز سرزمین فایل بتوانیم برای جوانان عزیز بستری برای کسب درآمد واقعی فراهم کرده باشیم. در سرزمین فایل دو روش برای بازاریابی آسان در نظر گرفته ایم. روش اول بازاریابی مستقیم فایل و روش دوم بازاریابی عمومی (معرفی سرزمین فایل) خواهد بود. همچنین جهت کسب در آمد مادام العمر می توانید با زیرمجموعه گیری میزان ۱۰۰ تومان از فروش هر زیر مجموعه را به صورت دائمی داشته باشید.

سطح های سیستم بازاریابی در فروش فایل سرزمین فایل


در این روش کاربر با معرفی هر فایل به صورت جداگانه در شبکه های اجتماعی، سایت ها، وبلاگ ها و … و فقط با یک کلیک به آسانی  در کمتر از ۱۰ ثانیه می تواند بازاریابی را انجام دهد. برای انجام این روش از بازاریابی آسان طبق مراحل ذیل عمل کنید:

ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و اگر حساب کاربری دارید وارد سایت شوید.

سپس به صفحه محصولی که میخواهید بازاریابی کنید  مراجعه کنید و لینک اون صفحه از محصول را  کپی کنید و بعد به بخش پیشخوان بازاریابی خودتون برید و روی تب بازاریابی کلیک کنید و گزینه لینک بازاریابی  را کلیک کنید و لینکی رو که کپی کردین در کادر پایین که نوشته نشانی خاص قرار بدهید و روی دکمه  ایجاد لینک کلیک کنید حالا لینک اختصاصی شما از اون محصول ایجاد شده هست

و در اخر ، لینک اختصاصی را  پخش (Share) کنید.

بعد از خرید موفق مشتری ،مقدار ۱۰ تا ۴۰ درصد مبلغ فایل (بسته به سطح بازاریابی) برای شما منظور خواهد شد.

در روش دوم کاربر می تواند با معرفی سرزمین فایل در سایت، وبلاگ، انجمن، کانال تلگرام و سایر رسانه های شخصی بازاریابی عمومی انجام دهد. در این روش کاربری که از طریق لینک شما وارد سایت شود، به محض اینکه اقدام به خرید هر کدام از فایل های موجود در سرزمین فایل بکند برای بازاریاب ۱۰ تا ۴۰ درصد مبلغ فروش بسته به نوع سطح همان فایل منظور می شود. این روش مناسب افرادی است که وقت کافی برای بازاریابی تک تک فایل ها ندارند. همچنین برای افرادی که صاحب سایت یا وبلاگ هستند مناسب است، چرا که میتوان با قراردادن یکی از بنرهای تبلیغاتی در محل مناسب سایت / وبلاگ خود و ارجاع به سایت سرزمین فایل با لینک مخصوص بازاریابی درآمد ثابتی از فروش فایل ها داشته باشند. برای انجام این روش بازاریابی اقدامات زیر را انجام دهید:

بعد از وارد شدن به سایت منوی بازاریابی  در منوی کاربری را باز کنید. بر روی تب بازاریابی بیاید و روی گزینه لینک بازاریابی کلیک کنید. در این صفحه لینک اختصاصی شما درج شده است . با انتشار این لینک در هر جایی که مناسب میدانید، پورسانت ۱۰ تا ۴۰ درصدی فروش فایل ها را کسب خواهید کرد.
همچنین می توانید با قراردادن کد آماده بنرهای تبلیغاتی سرزمین فایل در قسمت بازاریابی روی  تب بازاریابی و گزینه تبلیغات بنری را کلیک کنید  و کدا اماده ای را که زیر هر بنر هست را میتونید در هر قسمت از سایت یا وبلاگ به راحتی و بدون هیچ دردسری سرزمین فایل را به مخاطبان خود معرفی کنید و از فعالیت های آنها در سایت کسب درآمد کنید.

نکته ویژه و شگفت انگیر: بنرهایی که در قسمت بنر های تبلیغاتی هست هر کدام به تعداد ۱۰۰۰باز دید برسد مبلغی برای شما در نظر قرارگرفته خواهد .

بسته به سطح شما نیز دارد .

از طریق بنرهای تبلیغاتی و یا لینک اختصاصی بازاریابی، سرزمین فایل را به دوستان یا مخاطبان خود در شبکه های مجازی و یا سایت یا وبلاگ خود معرفی کنید. چنانچه کاربری از طریق لینک اختصاصی شما وارد سایت شده و اقدام به ثبت نام و فروش فایل نماید، به صورت مادام العمر مبلغی  از همه فروش های کاربر به شما تعلق خواهد گرفت. هیچ محدودیتی در تعداد زیرمجموعه ها وجود ندارد و شما میتوانید بی نهایت زیرمجموعه داشته باشید.

نکات کلیدی در بازاریابی

برای کسب پورسانت، حتما بعد از ورود به سایت اقدام به اشتراک گذاری فایل ها کنید.

میزان درآمد حاصله از بازاریابی، تماما متعلق به بازاریاب بوده و سرزمین فایل سهمی از آن نخواهد داشت.

میزان درآمد شما مقدار ۱۰ تا ۴۰ درصد از قیمت فایلی خواهد بود که مشتری شما اقدام به خرید آن کرده است.

پس از هر خریدی که از لینک پخش شده شما صورت بگیرد، پورسانت  به صورت آنی در حساب شما منظور خواهد شد.

لینک های بازاریابی به صورت خودکار برای کاربر ساخته می شود.
با این حال آگاهی از فرمت ساخت این لینک ها خالی از لطف نیست.

فرمت اصلی لینک بازاریابی به شکل زیر است: آدرس سایت+متغیر ارجاع+نام کاربری

https://sarzaminfile.ir/?ref=username

آدرس سایت و متغیر ارجاع در تمامی لینک های بازاریابی ثابت است، فقط برای هر کاربر در لینک بازاریابی نام کاربری تفاوت میکند.

با این توضیح روشن است که هر کاربری با قراردادن ترکیب متغیر ارجاع+نام کاربری در انتهای هر کدام از لینک های سایت (فروشگاه شخصی، صفحه پروفایل، وبلاگ، فایل و …) می تواند عملیات معرفی و بازاریابی را انجام دهد.

  • مثال ساخت لینک مخصوص بازاریابی به صورت دستیبرای مثال فرض کنید شخصی با نام کاربری: iranian در سایت عضو شده است. این کاربر برای معرفی صفحه فایلها باید به شیوه زیر عمل کند.لینک صفحه فایل ها در سرزمین فایلhttps://sarzaminfile.ir/shop برای اینکار فقط کافیست عبارت ref=iranian ?/ در انتهای لینک اضافه شود.نتیجه ساخت دستی لینک بازاریابی صفحه فایل ها توسط یوزر iranian به شکل زیر می باشدhttps://sarzaminfile.ir/shop/?ref=iranian

    برای ساخت لینک اختصاصی بازاریابی توسط سیستم اینجا کلیک کنید.

     

question