شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

سیستم همکاری در فروش سرزمین فایل ، یک طرح کارآفرینی است
با هدف درآمدزایی افراد جامعه
 و اشتراک دانش بین کلیه سطوح جامعه

درباره سرزمین فایل

مرجع خرید ، فروش و بازاریابی فایل و پلتفرم اراعه دهنده انواع خدمات و محصولات دانلودی در ایران 

همکاری با سرزمین فایل به ۲ طریق امکانپذیر می باشد: 
 
۱-ارسال فایل توسط شما. با عضویت در سایت و ارسال فایلهای خود از طریق پنل کاربری تان، فرآیند بازاریابی و فروش فایل های شما توسط تیم سرزمین فایل آغاز می گردد. سهم سایت از فروش فایل های شما، ۲۰  درصد مبلغ تعیین شده توسط شماست و ۸۰  درصد باقیمانده مربوط به پورسانت فروشنده و بازریاب است.

 

با فروش هز یک از فایلهای شما، بلافاصله یک ایمیل بصورت خودکار برایتان ارسال می گردد که فایل فروش رفته و مبلغ دریافتی در آن ذکر شده است. با فعالسازی شماره موبایل خود در پنل کاربری تان، علاوه بر ارسال ایمیل، بلافاصله پس از فروش هر کدام از فایلهای ارسالی شما، پیامک اطلاع رسانی آنلاین نیز بصورت اتوماتیک و رایگان برایتان ارسال می گردد.  

 

۲-مشارکت در فروش فایل های خود و سایر کاربران. علاوه بر امکان فروش فایل های خود، شما می توانید با بازاریابی فایل های خود و سایر کاربران، به کسب درآمد نامحدود از اینترنت بپردازید. روشهای کسب درآمد از این طریق بسیار متنوع است و می توانید از اینـــــــجا با آنها آشنا شوید.  
 

 

با فروش هر یک از فایلهای بازاریابی شده توسط شما، بلافاصله یک ایمیل بصورت خودکار برایتان ارسال می گردد که فایل فروش رفته و پورسانت دریافتی شما در آن ذکر شده است. با فعالسازی شماره موبایل خود در پنل کاربری تان، علاوه بر ارسال ایمیل، بلافاصله پس از فروش هر کدام از فایلهای بازاریابی شده توسط شما، پیامک اطلاع رسانی آنلاین نیز بصورت اتوماتیک و رایگان برایتان ارسال می گردد.