شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

ویژگی ها ی سرزمین فایل

اراعه فروشگاه با منابع کاملا اختصاصی 

تمام امکانات فروشگاه اعم از فضای هاست و پهنای مورد نیاز ، درگاه های پرداخت انلاین جهت فروش فایل ، سامانه پیامکی ۲۴ ساعت سایت ، پشتیبانی تیکتی  در تمام ساعات شبانه روز ، و موارد دیگر به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته است .

تسویه حساب کاملا منظم و هفتگی 

تسویه حساب فروشندگان . بازاریابان هر روز ساعت ۱۷ انجام خواهد شد

سیستم پشتیبانی به صورت تیکتی از مشتریان 

سرزمین فایل بستری را برای خریداران عزیز فراهم کرده است که به صورت مستقیم بتونند با فروشنده از طریق  پشتیبانی به صورت تیکتی انجام دهند .

گزارش کامل از فروش مالی ودر امد 

داخل پنل فروشندگان  یک سیستم فدرتمند  امار درامد و فروش قرار دارد که میتوند میزان درامد و فروش خودشون رو مشاهده نمایند .

امکان پرداخت به صورت کارت به کارت 

کاربرانی که کارت هایشان دارای رمز دوم نمی باشند میتونند از طریق شماره حساب هایی که داخل سایت اعلام شده (منو بالا سایت ) واریز نمایند ، حتما کد واریزی را پس از پرداخت در منو بالا قسمت پیگیری خرید وارد کنید

 

 

سیستم همکاری در فروش سرزمین فایل علاوه بر مرجع خرید، فروش، بازاریابی فایل؛

 یک طرح کارآفرینی است با هدف درآمدزایی برای دانشجویان و پژوهشگران و اشتراک دانش بین کلیه سطوح جامعه!

با عضویت در سرزمین فایل ، علاوه بر امکان فروش فایل های خودتون می توانید صاحب یک فروشگاه کاملا اختصاصی  شوید. این فروشگاه قابلیت  هایی از جمله : دسته بندی و ایجاد محصول دارد و اجازه اپلود فایل های مجاز و قانونی شمارا جهت فروش  می دهد بدین صورت شما بدون هیچ  گونه دادن پرداخت هزینه ای حتی یک ریال  صاحب یک کسب و کار اینترنتی می شوید و می توانید فایل های ارزشمند خود را برای عرضه به خریداران ارائه کنید ، همه کارها در سایت سرزمین فایل انجام می شود و شما نیاز به هیچ دانش فنی یا تهیه ملزومات اولیه ندارید.

 در صورت داشتن سوالی میتونید از قسمت راست  برو روی ایکون علامت سوال کلیک کنید و باما ارتباط بر قرار کنید